Hlídačky.cz

www.hlidacky.cz

Hlídačky.cz je největší online platforma v Česku, která propojuje rodiny s hlídačkami na hlídání dětí, úklid domácnosti, opatrování mazlíčků a péči o seniory.

O projektu

Projekt Hlídačky.cz vznikl, aby už nikdo neměl problém se sháněním pomocnice do domácnosti.

Hlídačky.cz je stránka, kde se můžete zaregistrovat jako rodič nebo hlídačka a domluvit se spolu na hlídaní dětí. Cílem je potlačit klasický model, kdy mladá maminka zůstane několik let s dítětem sama doma a nehne se z domu. To ale není vše. Hlídačky si můžete najmout i pro úklid domácnosti, hlídání domácího mazlíčka a nebo postarání se o vašeho seniorního člena rodiny.

V systému jsou registrovány stovky hlídaček. Oslovit je můžete pro nárazovou nebo dlouhodobou výpomoc. Projekt se snaží docílit toho, aby bylo vše co nejjednodušší a bezpečné. U každé hlídačky si můžete prohlédnout její hodnocení, napsat ji zprávu, podívat se na fotografii a zkušenosti.

Nejčastější obavou rodičů je bezpečnost. Proto mají Hlídačky.cz ověřovací centra, kterým by každá hlídačka měla projít. Hlídačky.cz není centrála, která posílá lidskou sílu na hlídání jako roboty, ale podporuje přímý vztah mezi rodičem a hlídačkou.

Zakladatelé

  • David Hrachový
  • Petr Šigut
  • Václav Kuna

Založeno

2012