Kreativní slovník

www.kreativnislovnik.cz

Učíme anglická slovíčka zábavně vizuální cestou.

O projektu

Kreativní slovník je první slovník na světě, který se zaměřuje na výuku cizích slov pomocí bohatých slovních map s obrázky.

Tyto slovní mapy kombinují jednoduchost a logiku. Veškerá slovíčka se odvíjí od ostatních a jsou uspořádány v daných souvislostech. Každé slovo nebo slovní spojení je obohaceno o vlastní ilustraci, což je perfektní způsob pro jeho zapamatování. Toto ocení především vizuální typ lidí.

Cílem projektu je ukázat lidem metodu, pomocí které se dá učit cizí jazyk. Chce vysvětlit, proč je tato metoda tak úspěšná a člověk si díky ní dokáže cizí slovíčka snadno zapamatovat, a to dlouhodobě.

Kreativní slovník nabízí knihu, která obsahuje myšlenkové mapy s velkým množstvím slovíček a cvičení. Tu ocení především samouci studenti, kteří se chtějí v některém z jazyků zdokonalit.

Pro rodiče s dětmi a pro školy nabízí Kreativní slovník také PDF sady, které skvěle doplňují výuku cizího jazyka. Učitelé tak získají skvělý nástroj, jak děti zaujmout a dokáží jim, že i výuka může být zábavná. Tyto sady jsou doplněny o další doplňující materiály jako jsou slepé mapy nebo flashkarty.

Zakladatelé

  • Tomáš Bednář
  • Suzannah Gearing

Založeno

2016