Legito

www.legito.cz

Legito nabízí kvalitní předpřipravené vzory smluv, které si upravujete na míru.

O projektu

Legito je bezkonkurenčí online služba, která vám nabízí vygenerování jakékoli smlouvy, a to během několika minut.

Cílem projektu je zautomatizovat právní služby a usnadnit tak lidem čas, peníze, starosti, ale především zabránit lidem dostat se do problémů kvůli špatně sestaveným smlouvám. Ne každý si totiž může dovolit zaplatit běžné právní služby. Na internetu se určité typy smluv sehnat sice dají zadarmo, ale mnohdy nejsou aktuální nebo ověřené.

Legito nabízí veškeré druhy smluv, za které odpovídají vybrané advokátní kanceláře a které jsou tedy ověřené. Nabízí automatizovaný systém, který vás provede celým procesem tvorby smlouvy. Nejprve si vyberete její typ a další předpřipravené parametry a poté přejdete k úpravě a doplnění dalších údajů. Systém vám smlouvu následně vygeneruje a dovolí vám si ji uložit. V tu chvíli máte jistotu, že daná smlouva je aktuální a právnicky správná. V případě, že chcete další zásah do smlouvy na míru, máte možnost nechat si dané řádky do smlouvy doplnit a následně právníkem zkontrolovat.

Legito má velké ambice. Se svým projektem míří do celého světa a stává se tak uznávaným nástrojem, který dokonce začínají používat i samotné advokátní společnosti.

Zakladatelé

  • Ondřej Materna

Založeno

2014