Sapa Trip

www.sapatrip.cz

Zažij Vietnam. Pořádáme průvody po pražské Sapě a představujeme vietnamskou kulturu.

O projektu

Sapa Trip je tým mladých lidí, kteří veřejnosti představují vietnamskou kulturu a ničí předsudky o Vietnamcích. Mimo blog, ve kterém píší o vietnamských zvycích, tradicích a dalších zajímavostech, pořádájí pravidelné průvody pražskou Sapou.

Pražská Sapa je místo, které obývá vietnamská komunita. Jde v podstatě o malé městečko, které je kulturním centrem vietnamských občanů, kteří zde pracují, vzdělávají se i baví. Najdete zde restaurace, bistra, obchody a další kulturní vyžití.

Lidé ze Sapa Trip vás pražskou Sapou rádi provedou. Zavedou vás na zajímavá místa, o kterých jste vůbec nevěděli. Doporučí vám pouze ověřené restaurace a bistra, kde si pochutnáte na pravém autentickém vietnamském jídle. Ukáží vám obchody, kde seženete nejrůznější suroviny, které jsou součástí vietnamských receptů. Průvody často zahrnují společný oběd v místní restauraci, kde si vyzkoušíte vietnamské stolování a ochutnáte výborné vietnamské pokrmy.

Průvod Sapou je zážitková služba, z které načerpáte spoustu informací o Vietnamu a Vietnamcích a která vás uvede do vietnamské gastronomie.

Zakladatelé

  • Nguyen Manh Tung
  • Ngoc Minh

Založeno

2015